Aquasure H2

Aquasure H2- oczyszczanie wodorowe

Czym jest?

Polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego ma możliwość przenikania do głębokich warstw skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Dodatkowo aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym hamując proces starzenia się skóry.

Jak działa?
Aquasure H2 jest zabiegiem, który działa wieloetapowo i polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak by wyglądała zdrowo i promiennie. Zabieg składa się z kilku kroków- oczyszczenie, złuszczenie, nawilżenie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

Etap 1- oczyszczanie wodorowe

Aktywny wodór oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry.

Etap 2- hydropeeling

Wodna mikrodermabrazja, wykonywana pod wysokim ciśnieniem wody, który pozwala na osiągnięcie gładkiej, jednolitej i świeżej skóry. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni naskórka.

Etap 3- infuzja jonowa

Podczas zabiegu, w postaci serum typu Premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczenia potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie C.

Etap 4- lifting MCS

na koniec zabiegu wykonuje się masaż przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala to zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenowych i elastyny.

Wskazania:

poprawa stopnia nawilżenia skóry

złuszczenie zrogowaciałego naskórka

oczyszczenie skóry

wygładzenie skóry

redukcja zmarszczek

poprawa elastyczności

rozświetlenie

Przeciwwskazania:

naruszenie ciągłości skóry

oparzenia słoneczne

opryszczki w ostrym stadium

ostre procesy zapalne

stosowanie leków przeciwzakrzepowych

ciężkie choroby somatyczne

ciąża i karmienie piersią (można wykonać 1 i 2 etap zabiegu)

nadwrażliwość na prądy