Nowoczesny zabieg z użyciem dermapenu lub ultradźwięków, aplikujący żel aktywny zawierający transferyny, białka immunomodulacyjne, dzięki którym modulujemy proces zapalny, podbijamy efekt odbudowy i regeneracji komórkowej, przywracamy komunikację międzykomórkową.

ZABIEG CENA CZAS TRWANIA
1 zabieg
299 zł
60 min.
Pakiet 4 zabiegów
1120 zł
-
Pakiet 6 zabiegów
1499 zł
-

Preparaty estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia inżynierii tkankowej. Wykorzystywane są do odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego. Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA.
W składzie preparatów znajdują się: białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, enzymy, aminokwasy i pochodne kwasów nukleinowych.


Zabiegi estGen polegają na zastosowaniu preparatów na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu., rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracji.

  • zagęszczenie skóry twarzy i ciała już po pierwszym zabiegu, dzięki procesowi namnażania się fibroblastów oraz angiogenezy
  • regeneracja naskórka po zabiegach inwazyjnych z zakresu medycyny estetycznej
  • działania łagodzące w stanach zapalnych, egzemie, łuszczycy i zmianach trądzikowych
  • działanie przeciwzapalne, regenerujące i antyseptyczne
  • łagodzenie stanów alergicznych
  • normalizacja procesów gojenia głębokich uszkodzeń naskórka
  • stymulacja układu odpornościowego skóry

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:30 – 18:00 
Sobota 9:30 – 15:00
Kontakt

telefon kontaktowy: (+48) 692 800 116
E-mail: info@lumedandspa.pl

Adres

Michała Grażyńskiego 2,
Galeria Venus, I piętro, 43-450 Ustroń

Scroll to Top