ZABIEG CENA CZAS TRWANIA
Zabieg bankietowy na twarz i dekolt z dodatkiem papryki chili – ILCSI-
250 zł
60 min.
7 ziół- Oczyszczający zabieg ziołowy z papryką chili i oczyszczaniem manualnym-
260 zł
95 min.
Anti Ageing-organiczny zabieg AHA z dodatkiem papryki na twarz i dekolt
270 zł
60 min.
ILCSI – zabieg Rewitalizująco-Antyoksydacyjny( przeciwzmarszczokowy )-
315 zł
80 min.
7 ziół- Oczyszczający zabieg ziołowy z papryką chili na Plecy
350 zł
120 min.

Zabieg bankietowy na twarz i dekolt z dodatkiem papryki chili – ILCSI Zabieg bankietowy z papryki ILCSI-zabieg upiększający z papryki i ziół. Ma silne działanie liftingujące oraz poprawiające kontur twarzy. Jest to idealny zabieg przed wielkim wyjściem na imprezę lub spotkanie 

7 ziół- Oczyszczający zabieg ziołowy z papryką chili i oczyszczaniem manualnym- Zabieg przeznaczony dla skóry zanieczyszczonej z zaskórnikami zamkniętymi, trądzik grudkowo – krostkowy, nawet dla skóry delikatnej. Wspomaga gojenie się zmian skórnych, wygładza skórę. Silne właściwości redukujace zmiany trądzikowe. Zabieg w połączeniu z oczyszczeniem manualnym.

Anti Ageing-Organiczny zabieg AHA z dodatkiem papryki na twarz i dekolt- Hitowy zabieg marki Ilcsi. Regenerujący i upiększający dla każdego problemu skórnego, w celu natychmiastowego poprawienia kolorytu, wygładzeia zmarszczek i odżywienia. Zwalcza zmarszczki, plamy pigmentacyjne, efektów fotostarzenia się skróry i trądziku. Ponadto zabieg ten wspomaga gojenie się zmian trądzikowych. 

ILCSI – zabieg Rewitalizująco-Antyoksydacyjny( przeciwzmarszczokowy )Zabieg przeciwstarzeniowy pielęgnuje powierzchowne i głebokie warstwy odwodnionej, zmęczonej,bladej i dojrzałej skóry. Zawarte w rokietniku,czarnej porzeczce, czarnym bzie i melonie flawonoidy wykazują silne działanie przeciwutleniające,zwiększają przepuszczalność drobnych naczyń krwionośnych, poprawiają krążenie krwi oraz pomagają dostarczyć skórze składnik odżywcze, witaminy i tlen. Substancje czynne pomagają zapobiegać widocznym oznakom starzenia się skóry, zwiększają jej elastyczność, napięcie, ograniczają liczebność i głębokość zmarszczek oraz stymulują kolagen.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:30 – 18:00 
Sobota 9:30 – 15:00
Kontakt

telefon kontaktowy: (+48) 692 800 116
E-mail: info@lumedandspa.pl

Adres

Michała Grażyńskiego 2,
Galeria Venus, I piętro, 43-450 Ustroń

Scroll to Top