ZABIEG CENA
Skinbooster & Skinbooster Light
od 650 zł

Co to jest Restylane Skinboosters?
Restylane Skinboosters to głęboko nawilżający zabieg, który można wykonać dwoma różnymi preparatami na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego z rodziny wypełniaczy RESTYLANE, cieszącymi się ogromnym zaufaniem zarówno wśród pacjentów, jak i wśród lekarzy. Świadczy o tym już 32 milionów zabiegów przeprowadzonych na całym świecie.


Wszystkie produkty Restylane charakteryzują się wysokim profilem bezpieczeństwa, zapewniają przewidywalne i długotrwałe efekty, a także komfort podczas zabiegu.


Restylane Skinboosters to unikatowe podejście do zagadnienia rewitalizacji, opracowane w celu zapewnienia nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy jej ogólnej jakości. Oznacza to zwiększenie stopnia nawilżenia całej skóry, co zapewnia jej zdrowy blask, poprawiając tym samym jej wygląd.

Jak działa zabieg restylane skinboosters??


Każdy zabieg obejmuje szereg nawilżajacych mikroiniekcji stabilizowanym kwasem hialuronowym – silnie higroskopijną substancją, naturalnie występującą w organizmie, utrzymującą długie nawilżenie skóry.
Stabilizowany kwas hialuronowy to miękka, podobna do żelu substancja chłonąca wodę i zapewniająca nawilżenie głębokich warstw skóry w obszarze poddanym zabiegowi, zapewniająca poprawe jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry. Efektem tego jest uzyskanie wspaniałego, zdrowego blasku skóry.
Restylane Skinboosters podobnie jak jabłko pobierając wodę z gałązki, przyciąga wodę zawartą w skórzę i dzięki niej nawilża skórę od wewnątrz, aby zapewnić piękny efekt na zewnątrz.


Czy zabieg jest bezpieczny?
Tak. Kwas hialuronowy ma zastosowanie w preparatach kosmetycznych oraz medycznych. Restylane Skinboosters to produkty opracowane w oparciu o doświadczenie z wypełniaczami Restylane, których skuteczność, mechanizm działania i długoterminowe bezpieczeństwo został potwierdzone w wielu badaniach klinicznych
Kto może skorzystać z zabiegu?
– Kobiety i mężczyźni z każdym typem skóry
– Osoby z młodszą lub bardziej dojrzałą skórą
– Osoby z bliznami po trądziku lub z foto-uszkodzeniami skóry
Jakie okolice można poddać zabiegowi?
– Twarz (policzki, kurze łapki, czoło)
– Usta i okolice ust
– Szyja i dekolt
– Dłonie


Jak często jest wykonywany zabieg?
W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca się, by pacjent otrzymał jeden kurs początkowy, składający się zwykle z 3 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Regularne zabiegi podtrzymujące, wykonywane co około 6 miesięcy.
Jak często jest wykonywany zabieg?
W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca się, by pacjent otrzymał jeden kurs początkowy, składający się zwykle z 3 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Regularne zabiegi podtrzymujące, wykonywane co około 6 miesięcy.


Jak długo będzie się utrzymywać efekt po zabiegu?
Badania wykazują, że trzymając się zalecanego protokołu zabiegów, efekt terapii może utrzymać się od 6 do 12 miesięcy. Terapie podtrzymujące zalecane są jedynie dwa razy do roku w celu podtrzymania gładkości, elastyczności oraz blasku skóry.


Czy Skinbooster można łączyć z innymi zabiegami?
Zadecydowanie tak, a nawet należy. Restylane skinboosters ma wszechstronne zastosowanie. Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami. Jest produktem zapewniającym bazę dla terapii lub też powrót do jakości i kondycji skóry po inwazyjnych zabiegach.


Jakie są rodzaje restylane skinboosters?
Zależnie od obszaru oraz typu skóry, produkty Restylane Skinbooster można zróżnicować następująco:
– Restylane Vital dla bardziej dojrzałej lub uszkodzonej skóry przez słońce
– Restylane Vital Light dla młodszej, mniej uszkodzonej lub delikatnej

Wskazówki po zabiegu

Jak po wszystkich iniekcjach z zastosowaniem kwasu hialuronowego, po zabiegu mogą pojawić się: zaczerwienienia skóry, ból, obrzęk lub niewielkie siniaki w miejscach, w których był wykonywany zabieg. Zazwyczaj zmiany te są łagodne i ustępują po kilku dniach.
 

Zalecenia

  • Należy unikać nakładania makijażu na skórę bezpośrednio po zabiegu
  • Lekki makijaż można nałożyć po upływie około 24h
  • Należy stosować okład chłodzący w celu zmniejszenia obrzęku
  • Należy unikać solarium, a także nadmiernej ekspozycji na słońce lub ekstremalnie niskie temperatury – do czasu zagojenia
  • Należy dostarczyć organizmowi dużo płynów, aby kwas hialuronowy mógł spełniać fukcję i chłonąć wodę, zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie
  • Należy przestrzegać zaleceń lekarza
  • Po zabiegu warto stosować krem regeneracyjny
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:30 – 18:00 
Sobota 9:30 – 15:00
Kontakt

telefon kontaktowy: (+48) 692 800 116
E-mail: info@lumedandspa.pl

Adres

Michała Grażyńskiego 2,
Galeria Venus, I piętro, 43-450 Ustroń

Scroll to Top