JUVELOOK - PRZEWAGA DZIĘKI TECHNOLOGII

Jedyny na świecie kwas poli D. L mlekowy do zastosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu.

 

Juvelook to wypełniacz hybrydowy, łączący w sobie zarówno korzyści natychmiastowego efektu wypełnienia, wynikające z użycia kwasu hialuronowego HA, jak i długotrwałą stymulację produkcji kolagenu, dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA (Poly D,L – lactide)
Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania, patent: nr 10-1481441, nr 10-1725279 został stworzony preparat o wyjątkowych właściwościach: długotrwałej skuteczności i podwyższonemu profilowi bezpieczeństwa.

 

Czym jest JUVELOOK

JUVELOOK to wypełniacz hybrydowy działający w czasie, o stężeniu 42,5 mg kwasu poli D,L mlekowego oraz 7,5 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego.
Co czyni preparat Juvelook wyjątkowym?
  • jedyny na świecie kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka,  mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu
  • jego zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny.
  • brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły kształt cząsteczek kwasy PDLLA i połączenie jej z nieusieciowanym kwasem hialuronowym.
  • trwałość zabiegu utrzymuje się ponad 24 miesiące od ostatniego zabiegu . Efekt można  podtrzymać wykonując 1 zabieg przypominający  po 24 miesiącach .

Wskazania

  • okolice oczu: dolna powieka, kurze łapki, dolina łez
  • czoło
  • mezoterapia skóry: twarzy, szyi i dekoltu

Efekty terapii

Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego. Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.
 

Metody iniekcji

Podaje się go cienką kaniulą 27 g w okolice dolnej powieki lub też cienkimi igłami np. 31 G wykonując iniekcje w dolną część skóry właściwej na głębokość ok 1,7 mm.
 

Dlaczego Juvelook można stosować pod oczy oraz metodą mezoterapii ?

Produkt został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 42,5 mg kwasu PDLLA ora 7,5 mg nieusieciowanego kwasy hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 10 do 40 mikrometrów i połączenie ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji metodą mezoterapii na twarz, szyję, dekolt oraz okolicę oka.

Czytaj więcej na Juvelook.pl

ZABIEG CENA
Juvelook /1 amp 4ml powieka dolna ,okolica oka ,twarz,szyja
od 2800 zł
Juvelook /0,5amp powieka dolna,okolica oka
od 1500 zł
Juvelook powieka dolna
od 1200 zł
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:30 – 18:00 
Sobota 9:30 – 15:00
Kontakt

telefon kontaktowy: (+48) 692 800 116
E-mail: info@lumedandspa.pl

Adres

Michała Grażyńskiego 2,
Galeria Venus, I piętro, 43-450 Ustroń

Scroll to Top