ZABIEG CENA
Sunekos
od 650 zł
Sunekos + peeling
od 750 zł

Proces starzenia zależy od wielu czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Zmiany zachodzące wewnątrz naszego organizmu mają odzwierciedlenie w kondycji i wyglądzie naszej skóry. Łącznie 70% chorób człowieka jest spowodowanych zaburzeniami równowagi macierzy zewnątrzkomórkowej skóry (ECM).


Tempo w jakim obserwujemy zachodzące zmiany zależy między innymi od:
– genów, na które nie mamy wpływu
– upływającego czasu, tu decydującą rolę odgrywają hormony (poziom estrogenów i testosteronu). Szczególnie w okresie menopauzalnym dochodzi do obniżenia poziomu hormonów płciowych i wówczas zauważamy, że nasza skóra staje się cienka, sucha, wiotka, traci blask i elastyczność
– przyczyn zewnętrznych takich jak: promieniowanie UV, palenie tytoniu, niewłaściwa dieta, ciągle stres, czy brak snu oraz wysiłku fizycznego.


Sunekos®
Gama produktów Sunekos® to propozycja świadomego dbania o swoja skórę dla wszystkich pacjentów, którzy mają taką potrzebę. Naturalnie odmłodzona skóra to korzyści jakie uzyskujemy po zastosowaniu zabiegów Sunekos®. Co ważne, Sunekos® wyróżnia się nie tylko bardzo wysoką jakością, ale również wyjątkową skutecznością przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa.
sunekos


Co zyskujesz?
– profilaktyka pierwszych zmarszczek („kurze łapki”, drobne zmarszczki na czole, szyi itp.)
– naturalny, delikatny efekt wolumetryczny
– nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skór
– rozświetlenie i wygładzenie skóry

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:30 – 18:00 
Sobota 9:30 – 15:00
Kontakt

telefon kontaktowy: (+48) 692 800 116
E-mail: info@lumedandspa.pl

Adres

Michała Grażyńskiego 2,
Galeria Venus, I piętro, 43-450 Ustroń

Scroll to Top