Nici PDO to ostatni krzyk mody w świecie zabiegów
liftingujących i korygujących zmarszczki.
Nici zbudowane są z włókien polidioksanonu i stanowią umiarkowanie inwazyjną metodą, która pozwala na naciągnięcie skóry i wypłycenie widocznych zmarszczek i fałd.


Nici PDO Mono
Nić mono to pojedyncze włókno polidioksanonu. Po wprowadzeniu do skóry powoduje pobudzenie syntezy kolagenu. Stosowana jest głównie w zabiegach mających na celu wygładzenie zmarszczek mimicznych, skóry dekoltu, szyi oraz liftingu podbródka. Dodatkowo możemy je również stosować w celu redukcji objętości, implantując je w obrębie tkanki tłuszczowej. Tworząc „rusztowanie” ujędrniają skórę, poprawiają owal twarzy, rozprostowują drobne zmarszczki, niwelują tzw. „chomiki”.


Nici PDO Tornado Screw
Nić TORNADO SCREW to podwójna nić mono spiranie opleciona. Dzięki takiej budowie w trakcie wprowadzania wolny koniec nici wkręca się w tkankę w sposób przypominający wkręcanie śruby. Umożliwia to uzyskanie efektu uniesienia skóry i tkanki podskórnej. Nici te doskonale nadają się do wszelkiego typu zabiegów, w których zależy nam na podniesieniu skóry, odciągnięciu fałdów nosowo – wargowych, linii marionetek czy podniesieniu powiek.

ZABIEG CENA
Nici PDO
od 100 zł za nić
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:30 – 18:00 
Sobota 9:30 – 15:00
Kontakt

telefon kontaktowy: (+48) 692 800 116
E-mail: info@lumedandspa.pl

Adres

Michała Grażyńskiego 2,
Galeria Venus, I piętro, 43-450 Ustroń

Scroll to Top