O NAS

O NAS

JAKOŚĆ & WYGODA KLIENTA

Lu Med&Spa to coś więcej niż miejsce, w którym można poddać swoje ciało zabiegom kosmetologicznym. To miejsce, w którym dbamy nie tylko o ciało ale i o duszę. Proponujemy holistyczny, zdrowy i zrównoważony styl życia. Opieramy się o rozwiązania, które pozytywnie wpływają na skórę, ciało i umysł. Uważamy, że nasze ciało jest cudem natury, narzędziem zapracowanej duszy, lustrzanym odbiciem naszego wnętrza.

Nasze motto:

Każdy człowiek jest piękny a my jesteśmy po to, aby to piękno wydobyć. 

W Lu Med&Spa znajdą Państwo połączenie natury w postaci organicznych produktów z nowoczesnymi, medycznymi technologiami. Pozwala to realizować spersonalizowane potrzeby naszych Gości.

 

Proponujemy zabiegi pro-aging i anty-aging w oparciu o wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki wydobyte z głębi natury. Nasze produkty, na których wykonywane są zabiegi, pozbawione są parabenów, silikonów oraz substancji ropopochodnych. W zamian za to proponujemy olejki, masła, algi i produkty na bazie naturalnych składników, które gwarantują bezpieczeństwo wykonywanych usług.

Chcemy Państwa przenieść w Świat naturalnego piękna, harmonii i relaksu.

Proponujemy zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, masaże oraz usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Wykwalifikowany personel z wykształceniem wyższym, kierunkowym pomoże Państwu dobrać odpowiedni zabieg oraz doradzi jak skutecznie zadbać o zdrowie i urodę.

Zespół Lu Med&Spa z zaangażowaniem i pasją wykorzystuje swoja wiedzę zapewniając profesjonalna obsługę.

Doradzimy, pomożemy oraz zatroszczymy się o każdego z Państwa z największą uwagą.

LuMed&Spa serdecznie zaprasza Panie i Panów do skorzystania z naszej oferty.

Zapewniamy profesjonalną pielęgnację kosmetyczną dłoni i stóp, jak również zabiegi podologiczne, które jeszcze bardziej pomogą Ci zadbać o ich piękno i zdrowie.

11-2
70246345_378091449534806_1678859070548738048_n

NASZE GABINETY