ZABIEG CENA CZAS TRWANIA
MASAŻ MODELUJĄCY TWARZY, SZYJI I DEKOLTU
100 zł
40 min.
HYDRAMEMORY EXPRESS
200 zł
70 min.
HYDRAMEMORY COMPLETE
250 zł
70 min.
SUBLIME SKIN DELUXE LIFT
430 zł
70 min.
Secret Nature
260 zł
70 min.
SUBLIME SKIN ACTIVE LIFT
360 zł
70 min.
SUBLINE SKIN DOUBLE PEEL
250 zł
70 min.
SKIN REGIMEN
250 zł
70 min.
COMFORT ZONE DLA MĘŻCZYZN
240 zł
70 min.
COMFORT ZONE SACRED NATURED
260 zł
60 min.
-

MASAŻ MODELUJĄCY TWARZY, SZYJI I DEKOLTU – Głęboko odpręża i relaksuje a naturalne oleje użyte do masażu gwarantują skuteczną odbudowę, ochronę oraz głębokie odżywienie.

HYDRAMEMORY EXPRESS – Głęboko nawilżający, ekspresowy zabieg na twarz, szyje i dekolt. Pozostawia skórę nawilżoną i jedwabistą. Przywraca gęstość i promienny wygląd.

HYDRAMEMORY COMPLETE– Głęboko nawilżający i przeciwutleniający zabieg na twarz, szyje i dekolt. Przywraca równowagę wodną oraz młody i promienny wygląd.

HYDRAMEMORY EXPRESS/COMPLETE
Zabieg głęboko nawilżający, którego rezultatem jest przywrócenie równowagi hydrolipidowej oraz młodego i promiennego wyglądu. Składniki aktywne, zawarte w kosmetykach jak: trehaloza, ekstrakt z baobabu oraz kwas hialuronowy zapobiegają utracie wody i poziomu nawilżenia oraz tworzą ochronny film na skórze. Jest to kuracja w walce z oznakami starzenia skóry, a także utratą jędrności i elastyczności.

SUBLIME SKIN DELUXE LIFT– Jest to połączenie podwójnego peelingu z innowacyjnym działaniem dwufazowej maski Active Lift Massage. Polecany dla skóry dojrzałej ze zmarszczkami, o nierównym kolorycie i widocznej utracie jędrności. Dzięki Archi- Lift Technology zmniejsza oznaki starzenia i kosmetycznie modeluje kontur twarzy.

Secret Nature– Przeciwstarzeniowy , regenurujący, odżywia , dotlenia , chroni skórę.

SUBLIME SKIN ACTIVE LIFT– Zabieg przeciwzmarszczkowy i liftingujący na twarz i szyję. Przywraca jędrność i odpowiednią objętość skóry. Idealny dla skóry dojrzałej ze zmarszczkami i oznakami starzenia. Ekskluzywna maska z witaminą PP i heksapeptydem-8 pomaga natlenić tkanki skóry i daje natychmiastowy efekt ujędrnienia. Dodatkowo wygładza, rozświetla i wyrównuje koloryt skóry.

SUBLINE SKIN DOUBLE PEEL– Zabieg odnawiający z rozświetlającym podwójnym peelingiem. Nadaje się do różnych typów skóry,  wygładza i wyrównuje koloryt. Stymuluje odnowę komórek i minimalizuje widoczność zmarszczek. Polecany dla skóry dojrzałej, tłustej o nierównym kolorycie z utratą objętości.

SKIN REGIMEN– Rewolucyjny zabieg ujędrniająco-rewitalizujący, który zapewnia ochronę przeciwstarzeniową. Dzięki kompleksowi LONGEVITY (kompleks długowieczności) oraz specjalnej technice masażu KABAT, w efektowny sposób poprawia gęstość skóry, wyrównuje koloryt, pobudza skórę do pełnej odnowy, przy jednoczesnej relaksacji mięśni. Polecany dla skóry wysuszonej i odwodnionej z objawami starzenia.

COMFORT ZONE
Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w Parmie we Włoszech- w fabryce, która wykorzystuje 100% energii ze źródeł odnawialnych.
Marka wykorzystuje wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, których zawartość w produktach jest bardzo wysoka i osiąga nawet 99%.
Produkty comfort zone nie zawierają parabenów ani oleju mineralnego, a co najważniejsze, są pozbawione silikonów. Zostały one zastąpione olejkami i masłami dla „prawdziwie naturalnego piękna”.

COMFORT ZONE DLA MĘŻCZYZN – Zabieg nawilżający, wzmacnia i regeneruje męską cerę poprzez intensywne działanie aktywnych składników w głębokich warstwach skóry. Ekskluzywny i prosty zabieg dla wymagających mężczyzn.

COMFORT ZONE SACRED NATURED – Przeciwstarzeniowy zabieg, antyoksydacyjno-regenerujący na twarz oferowany w dwóch wersjach.

* wszystkie zabiegi wykonywane są na profesjonalnych organicznych certyfikowanych kosmetykach

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:30 – 18:00 
Sobota 9:30 – 15:00
Kontakt

telefon kontaktowy: (+48) 692 800 116
E-mail: info@lumedandspa.pl

Adres

Michała Grażyńskiego 2,
Galeria Venus, I piętro, 43-450 Ustroń

Scroll to Top